TTNET E-Fatura Nedir?

TTNET, E-FATURA uygulamasiyla birlikte 780 ton kagit tasarrufu ile çevreye katkida bulunacak.

Türkiye'nin lider internet servis saglayicisi TTNET, sundugu ürün ve hizmetlerle müsterilerinin hayatina katma deger saglarken, topluma ve çevreye karsi olan sorumlulugunu da hizmet standartlarina yansitiyor.

Her yil fatura ve zarf kagidi için en önemli çevresel zenginligimiz olan yüzbinlerce agacin yok olmasi karsisinda çevrenin korunmasina katkida bulunmayi hedefleyen TTNET, E-FATURA dönemini baslatiyor. E-FATURA dönemine geçis ile birlikte TTNET, 1 yilda 780 ton kagit tasarruf ederken 13 bin agaci kesilmekten kurtaracak.

E-FATURA uygulamasiyla, TTNET abonelerinin son dönem faturalari ile önceki bes aya ait faturalari, efatura.ttnet.com.tr adresinde kendilerine özel hazirlanmis E-FATURA posta kutularina gönderilecek. Öte yandan aboneler dilerse, faturalarinin kisisel e-posta adreslerine yönlendirilmesini ya da SMS ile bilgilendirilmeyi tercih edebilecek.

Birkaç Kolay Adimda TTNET E-FATURA:

TTNET abonelerinin E-FATURA'ya geçisi de çok kolay birkaç adimdan olusuyor. efatura.ttnet.com.tr linkine tikladiktan sonra abonelik bilgilerini giren kullanicilar, son dönem faturalarinin yanisira geçmis 5 aylik faturalarini da alabilecekler. Ardindan, posta kutularini ilk ziyaret ettiklerinde "Fatura Ayarlari" bölümüne girerek kendilerine özel uyari sistemini de aktif hale getirebilecek; bu ayarlar sayesinde faturalarinin E-FATURA posta kutularina ulastigini e-posta ve/veya SMS ile ögrenebilecekler.

TTNET abonelerinden, basili fatura almak isteyenler ise 444 0 375'i arayarak ya da efatura.ttnet.com.tr linkindeki fatura ayarlari bölümünden seçimlerini yaparak basili fatura almaya devam edebilecekler.

ADSL kullanici bilgileriniz ile ilgili destek almak için 444 0 375 TTNET Müsteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

ADSL Hizmet Numaranizi biliyorsaniz fatura borcunuzu Web den Ödeme linkinden hemen ögrenip, ödeyebilirsiniz.

TTNET E-FATURA'nizi masraf/gider olarak muhasebelestirmek için:

E-FATURA üzerindeki güvenli elektronik imzayi dogrulamaniz gerekmektedir.

Buraya tıklayarak e-faturanızı doğrulayabilirsiniz.

Paylaş

Bunları Biliyor musunuz?