Vergi Sorgulama

Vergi Sorgulama İşlemleri

2014 İstanbul Beyoğlu Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Beyoğlu Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Beyoğlu 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Beylikdüzü Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Beylikdüzü 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Beykoz Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Beykoz Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Beykoz 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Bayrampaşa Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Bayrampaşa Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Bayrampaşa 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Bakırköy Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Bakırköy Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Bakırköy 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Bağcılar Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Bağcılar Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Bağcılar 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Ataşehir Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Ataşehir Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Ataşehir 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 İstanbul Arnavutköy Emlak Vergisi Borç Sorgulama Borç Ödeme

İstanbul Arnavutköy Belediyesi Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul Arnavutköy 'de oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

Devlete Borcum Varmı?

Gib.gov.tr'den Vatandaşlara Uyarı

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından vatandaşlara gönderilen posta bildiriler ile borcu bulunan mükellefler uyarıldı. Buna göre trafik cezası, motorlu taşıtlar vergisi borcu bulunan vatandaşlara giden uyarı yazısında vatandaşların cezalı ödeme yapmamak için borçlarını en kısa sürede ödemeleri yönünde uyarılarda bulunuldu. Devamını Okuyun »

Gib.gov.tr Emlak Vergisi Borcum Varmı Sorgulaması

Siz kullanıcılarımızdan sık sık gelen bir soruya bu sayfada yanıt vermek istiyoruz.

Gib.gov.tr adresinden Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Emlak Vergisi Borç Ödeme işlemi yapılabilir mi?

Emlak vergisi gelirleri oturduğunuz ilçenin belediyesi tarafından tahsil edilmektedir. Dolayısı ile www.gib.gov.tr gibi tıpkı Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesindeki gibi Gelirler İdaresi sayfasında ödeme yapılamaz. Devamını Okuyun »

2014 Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme - Ankara Belediyeleri

Ankara için Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için Ankara'da oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme - İstanbul Belediyeleri

İstanbul için Emlak Vergisi Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri

2014 Yılı için İstanbul'da oturan vatandaşlarımızın bağlı bulunduğu emlak vergisi daireleri aşağıdaki listede yer almaktadır. Buna göre mükellefler bu internet siteleri üzerinden online emlak vergisi borç sorgulama ve online emlak vergisi borç ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Devamını Okuyun »

2014 Devlete Borç Sorgulama (www.gib.gov.tr)

Vatandaş, Gelir İdaresi Başkanlığı'nın “Borç Bilgilendirme Servisi” hizmetiyle, vergi dairelerine intikal etmiş olan vergi, trafik ve idari para cezası, Yurt-Kur harcı, yargı harcı gibi tüm borçlarını “www.gib.gov.tr” adresinden öğrenebilecek. Ancak sistemin kullanımında bir kısıtlılık söz konusu. Bekar ve babasını Türkiye'de T.C kimlik numarası uygulaması başlamadan kaybedenler yeni uygulamadan yarrlanamıyor. Maliye gelen itirazlar üzerine sistemi güncelleyeceğini açıkladı. Devamını Okuyun »

2013 Emlak Vergisi 2. Taksit Ödemeleri Son Günü

Mükelleflerin yılda iki taksit halinde ödedikleri "Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi”nin 2. taksiti 30 Kasım gününe kadar ödenebilecek.

30 Kasım 2013 Cumartesi Online Ödeme Yapılabilir.

İstanbul Beyoğlu Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; gerek "Emlak Vergisi", gerekse işyerleri tarafından ödenmesi gereken "Çevre Temizlik Vergisi" için sürenin aynı olduğu ifade edilerek, henüz ödeme yapmamış olan vergi mükellefleri, 30 Kasım’a kadar vergilerini ödemeleri konusunda uyarıldı. Devamını Okuyun »

2013 Emlak Vergisi Ödemede Son Gün : 30 KASIM 2013

"Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi”nin 2. taksiti 30 Kasım 2013 gününe kadar ödenebilecek.

İstanbul Güngören Belediyesi Hesap İşleri Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; gerek "Emlak Vergisi", gerekse işyerleri tarafından ödenmesi gereken "Çevre Temizlik Vergisi" için sürenin aynı olduğu ifade edilerek, henüz ödeme yapmamış olan vergi mükellefleri, 30 Kasım 2013'ye kadar vergilerini ödemeleri konusunda uyarıldı. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?