Vodafone

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

Vodafone Sabit Hatları Arayabileceğiniz Ülkeler

VODAFONE ÜLKE KODLARI

Vodafone şirketi hangi ülkelerde hizmet veriyor ve ülke kodları neler?

  Devamını Okuyun »

Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone aboneleri sadece bir SMS ile ödemelerini ve alışverişlerini gönül rahatlığıyla yapabiliyor!

Kullanım

Vodafone Mobil Ödeme Üye İşyerleri ile yapmak istediğiniz alışveriş ve ödemeler için cep telefonunuza gelen bilgi SMS'inizi onayladıktan sonra ödemeniz gerçekleşecektir. Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için Vodafone faturasına yansır, faturasız hatlar için ise bakiyenizden düşülür. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

“Cep Telefonumu Çaldırırsam Ne Yapmalıyım?” Sorusunun Cevabı

Eğer telefonunuzu çaldırdıysanız ya da kaybettiyseniz öncelikle geçmiş olsun, ve şunu baştan söyleyeyim ki polisler superman gibi telefonunuzu anında bulup size geri veremiyorlar.

Öncelikle http://www.mcks.gov.tr/ adresine girin ve “IMEI Sorgulama” bölümünden telefonunuzun sisteme kayıtlı olup olmadığını sorgulatın. (Bunu şimdi yapın, sadece çalındığında değil.) Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarife Öğrenme

Cep Telefonu Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

TARİFE ÖĞRENME

Cep telefonu kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu bilgilerden ve en çok sorduğu sorulardan bir tanesi cep telefonu tarifemi nasıl öğrenirim sorusudur? Her gsm operatörü için farklı bir uygulama geçerlidir.

Turkcell tarifemi nasıl öğrenebilirim?

Turcell tarifenizi ücretsiz öğrenmek için telefonunuzdan;

 

Faturalı hatlar için *177*1# 'yi tuşlayarak

Hazır Kart için *166*1#’yi tuşlayarak tarifenizi ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Devamını Okuyun »

Telefon ve internette fatura şokuna son!

BTK, telefon ve internet abonelerinin yüksek tutarlı faturalar nedeniyle yaptığı şikâyetler üzerine harekete geçti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), milyonlarca telefon ve internet abonesini çileden çıkaran yüksek tutarlı fatura şoku nedeniyle gündeme gelen isyana kulak verdi. Devamını Okuyun »

AVEA 3G Kota Sorgulama

AVEA 3G kotanızı öğrenin.

AVEA kota sorgulama işlemi için cep telefonunuza KULLAN yazıp 9495′e ücretsiz mesaj gönderiyorsunuz.

Avea’nın 3g hizmeti olan Jet modemlerle istediğiniz heryerden belirli kotaları aşmamak şartıyla internete girebiliyorsunuz.Belirli kota limitini aştığınızda çok yüksek bir faturalandırma sizleri bekliyor bu nedenle kotanızı aşmamaya dikkat edin.. Devamını Okuyun »

Vodafone 3G Kota Sorgulama

Vodafone 3G kotanızı öğrenin.

Vodafone 3g internet paketlerinden kalan hakkınızı öğrenmek için 3636'ya mesaj gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz sms'ler ücresizdir.

Vodafone 3G teknolojisinin hayatımıza girmesiyle 3G Kota sorusuda merak edilenler arasında yerini almaya başladı, Vodafone 3g kullanan birçok arkadaşımız kotasının nereden öğreneceğini bilmiyor. Vodafone 3G kotasını öğrenmek isteyenlerin mevcut vodemnet paketinin sorgu kodunu modem yazılımındaki sms gönderme bölümünden 3636′ya ücretsiz SMS olarak göndermeleri gerekiyor.. Devamını Okuyun »

Yurtdışından Getirilen Telefonların İMEİ Kayıt İşlemini Nasıl Yapılır?

Yurtdışından gelen telefonların ülkemizde sorunsuz olarak kullanılabilmesi için öncelikli olarak İmei kayıt işleminin yapılması gereklidir. Bu sayede gelen telefonlar İMEİ sorunu yaşamayacak ve Telekominikasyon Kurumu tarafından yasa dışı cihaz olarak ele alınıp kullanıma kapatılmayacaktır.

Yurtdışından gelirken yanınızda getirdiğiniz, kargo yada başka yollarla ülkeye soktuğunuz tüm yabancı uyruklu telefonların İmei kayıt işlemine tabi tutulması gereklidir.

Kayıt işleminin yapılabilmesi için gerekli olan belgeler:

Pasaport

Nüfus Cüzdanı

Emniyetten Alınacak Ülkeye Giriş Kağıdı (Pasaportunda Giriş Tarihli Mühür Olanların Alması Gerekmiyor)

İkametgah Belgesi (Türk Pasaportu Olanların Alması Gerekmiyor) Devamını Okuyun »

Vodafone Telefon Rehberi

Rehberde İsim/Numara arama

Dilerseniz ad soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından arama yapabilirsiniz.

Ücretlendirme:
2 standart SMS bedeliyle ücretlendirilir. Hediye SMS hakkınızdan bu hizmet için yararlanamazsınız.
 

Vodafone Fatura Ödeme Servisi

Vodafone Cep Telefonunuzun Fatura ve/veya Borcunu Sorgulamak ve Ödemek için:

Vodafone faturalarınızı My Vodafone, IVR, Vodafone Cep Merkez'leri, anlaşmalı bankalar ve PTT şubeleri üzerinden ödeyebilirsiniz. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?