Turkcell

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

Turkcell Numara Taşıma Ön Başvuru Sorgulama Formu

Ön Başvuru Bilgisi Sorgulama Referans numaranızı kullanarak Kurumsal Numara Taşıma Ön Başvuru Formu’nuza ulaşabilirsiniz!

Türkcell İnfocell Hazır Kart Sorgulama Servisleri

infoCell'le ihtiyacınız olan bilgiler kısa mesajla cebinizde!

infoCell ile tüm Turkcell ve Hazır Kart abonelerimiz tarifelerini, güncel ve ödenmemiş faturalarını; kurumsal abonelerimiz de Kullandıkça Kazan'dan kazandıkları hediye dakikaları ücretsiz olarak öğrenebilirler.

Servis tanıtım numaralarından hangi servisleri kullanabileceğinizi görebilirsiniz.

InfoCell ile ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler aşağıda verilmiştir.

Hazır Kart abonelerimizin kullanabilecekleri servisler: Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

“Cep Telefonumu Çaldırırsam Ne Yapmalıyım?” Sorusunun Cevabı

Eğer telefonunuzu çaldırdıysanız ya da kaybettiyseniz öncelikle geçmiş olsun, ve şunu baştan söyleyeyim ki polisler superman gibi telefonunuzu anında bulup size geri veremiyorlar.

Öncelikle http://www.mcks.gov.tr/ adresine girin ve “IMEI Sorgulama” bölümünden telefonunuzun sisteme kayıtlı olup olmadığını sorgulatın. (Bunu şimdi yapın, sadece çalındığında değil.) Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarife Öğrenme

Cep Telefonu Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

TARİFE ÖĞRENME

Cep telefonu kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu bilgilerden ve en çok sorduğu sorulardan bir tanesi cep telefonu tarifemi nasıl öğrenirim sorusudur? Her gsm operatörü için farklı bir uygulama geçerlidir.

Turkcell tarifemi nasıl öğrenebilirim?

Turcell tarifenizi ücretsiz öğrenmek için telefonunuzdan;

 

Faturalı hatlar için *177*1# 'yi tuşlayarak

Hazır Kart için *166*1#’yi tuşlayarak tarifenizi ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Devamını Okuyun »

Telefon ve internette fatura şokuna son!

BTK, telefon ve internet abonelerinin yüksek tutarlı faturalar nedeniyle yaptığı şikâyetler üzerine harekete geçti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), milyonlarca telefon ve internet abonesini çileden çıkaran yüksek tutarlı fatura şoku nedeniyle gündeme gelen isyana kulak verdi. Devamını Okuyun »

Türkcell 3G Kota Sorgulama

Turkcell 3G kotanızı öğrenin

Turkcell 3G teknolojisinin hayatımıza girmesiyle 3G Kota sorusuda merak edilenler arasında yerini almaya başladı, Turkcell 3g kullanan birçok arkadaşımız kotasının nereden öğreneceğini bilmiyor Türkcell 3G kotasını öğrenmek için bilgisayardan internete bağlananlar vınn modemi taktığınızda Turkcell Connect programınızın Sms bölümüne girin ve yeni SMS tuşuna tıklayın KALAN MB yazıp 2260‘a gönderirseniz ne kadar kotanızın kaldığını öğrenebilirsiniz.

Yurtdışından Getirilen Telefonların İMEİ Kayıt İşlemini Nasıl Yapılır?

Yurtdışından gelen telefonların ülkemizde sorunsuz olarak kullanılabilmesi için öncelikli olarak İmei kayıt işleminin yapılması gereklidir. Bu sayede gelen telefonlar İMEİ sorunu yaşamayacak ve Telekominikasyon Kurumu tarafından yasa dışı cihaz olarak ele alınıp kullanıma kapatılmayacaktır.

Yurtdışından gelirken yanınızda getirdiğiniz, kargo yada başka yollarla ülkeye soktuğunuz tüm yabancı uyruklu telefonların İmei kayıt işlemine tabi tutulması gereklidir.

Kayıt işleminin yapılabilmesi için gerekli olan belgeler:

Pasaport

Nüfus Cüzdanı

Emniyetten Alınacak Ülkeye Giriş Kağıdı (Pasaportunda Giriş Tarihli Mühür Olanların Alması Gerekmiyor)

İkametgah Belgesi (Türk Pasaportu Olanların Alması Gerekmiyor) Devamını Okuyun »

Türkcell Telefon Rehberi

Sizi arayan numaraların kime ait olduğunu ya da merak ettiğiniz Turkcell’lilerin cep telefonu numaralarını öğrenmek çok kolay!

‘BilinmeyenNo’ servisi ile tanımadığımız ‘Turkcell’ numarasının kime ait olduğunu kısa mesajla veya 11832’yi arayarak öğrenebilirsiniz.

Numarasını öğrenmek istediğiniz tanıdıklarınıza ulaşabilir, sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilir, siz de numaranızı Turkcell Rehber'e kaydederek yakınlarınızın size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  Devamını Okuyun »

Turkcell Cep Telefonu Borç ve Fatura Sorgulama ve Ödeme Servisi

e-ÖdeCell Turkcell Web ile Turkcell faturalarınızı, internetten herhangi bir bankanın kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
e-ÖdeCell, tüm faturalı hat sahibi abonelerin kullanımına açıktır ve WebŞifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
WebŞifrenizi henüz almadıysanız ya da unuttuysanız sifre yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek WebŞifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?