Türk telekom

Türk Telekom Borç Sorgulama

Türk Telekom resmi sitesindeki, Türk Telekom Borç Sorgulama ekranı yoluyla, telefon, adsl ve kablo tv borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Açılan ekrana hizmet no (telefon için: 2125556677 şeklinde) girerek, Türk Telekom borcunuzu öğrenebilir fatura dökümünü alabilirsiniz. Türk Telekom ödenmemiş faturanızın dökümü; dönem, son ödeme tarihi, borç tutarı ve gecikme başlıklarıyla görüntülenecektir.

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

118'li Numaraları Arama Ücretleri Ne Kadar?

Ücretli Özel Numaraları Arama

Ücretsiz Özel Numaraları Arama

444'lü hatları ararken dikkat!

444'lü hatları ararken 900'lü hatlar kadar para ödeyebilirsiniz!

Tüketici Dernekleri Federasyonu, 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı.

Tüketici Dernekleri Federasyonu(TÜDEF), 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

TTNET E-Fatura Nedir?

TTNET, E-FATURA uygulamasiyla birlikte 780 ton kagit tasarrufu ile çevreye katkida bulunacak.

Türkiye'nin lider internet servis saglayicisi TTNET, sundugu ürün ve hizmetlerle müsterilerinin hayatina katma deger saglarken, topluma ve çevreye karsi olan sorumlulugunu da hizmet standartlarina yansitiyor. Devamını Okuyun »

TTNET E-Fatura Hizmeti

TTNet faturanızın eposta adresinize otomatik gönderilmesini sağlamak için  aşağıdaki adresten kayıt olabilirsiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

Ev-İş Telefonu Numara Taşıma Sorgulaması

Numara Taşıma uygulaması sayesinde artık bütün kullanıcılar istediği operatöre numarasını değiştirmeden çok kolay bir şekilde taşıyabilmektedir.Üstelik taşıma işlemi için herhangi bir ek ücret ödenmemektedir.Numara taşıma sistemiyle oluşan en büyük sorunlardan bir tanesi hangi abonenin hangi gsm operatörde olduğu sorunudur.Çünkü her operatör şebeke içi ve şebeke dışı ayrı ayrı tarifeler uygulayabilmekte ve dolayısıyla abone arama yapmadan önce arayacağı kişinin hangi gsm operatöründe kayıtlı olduğunu bilmek istemektedir.Numaranının taşınıp taşınmadığını telefon çalmadan önce arayana dinleti Devamını Okuyun »

EV NUMARASI TAŞIMA DÖNEMİ BAŞLADI

Cep telefonu numaralarından sonra sabit hat numaralarıda 10 eylülden itibaren taşınmaya başlandı.

Ev telefonunda Numara Taşıma
Sabit ücrete son veren Numara Taşıma sistemi ile, ev veya iş yerlerinizde kullandığınız sabit telefonunuzun hiç bir rakamı değişmeden, aynı şekilde kalarak diğer operatörlere taşıyabilirsiniz. Diğer operatörlerin en büyük avantajı sabit ücret almıyor olmalarıdır. Devamını Okuyun »

Sabit telefon olmadan internet hizmeti alınabilecek.

Rekabet Kurumu, 1 Kasım'dan itibaren sabit telefon hizmeti aboneliğine gerek olmaksızın internet hizmeti almanın mümkün olacağını açıkladı.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan açıklamada, yalın DSL uygulamasının Rekabet Kurulu tarafından, 18 Şubat 2009 tarihinde alınan kararda DSL hizmetinin sabit telefon aboneliğine bağlanması uygulamasına son verilmesi, Türk Telekom tarafından yalın DSL hizmetinin başlatılması için 3 ay içinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) başvuruda bulunulması konularının hükme bağlandığı hatırlatılarak, Kurul'un bu kararından sonra hizmetin başlamaması nedeniyle Kuruma yoğun başvuru yapıldığı ve bunun üzerine 27 Nisan 2009 tarihinde bir açıklama yapılarak yalın DSL uygulamasının B Devamını Okuyun »

Telefon ve internette fatura şokuna son!

BTK, telefon ve internet abonelerinin yüksek tutarlı faturalar nedeniyle yaptığı şikâyetler üzerine harekete geçti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), milyonlarca telefon ve internet abonesini çileden çıkaran yüksek tutarlı fatura şoku nedeniyle gündeme gelen isyana kulak verdi. Devamını Okuyun »

FİRMA KURUM VE KURULUŞLARA AİT TELEFON NUMARASI SORGULAMA ARAMA BULMA

Aradığınız kişiyi 118'li numaraları arayıp fazladan para ödemeden önce Türk Telekom numara sorgulama sayfalarından aradığınız kişinin bilgilerini girerek bulmayı deneyebilirsiniz.

Bunları Biliyor musunuz?