Telefon

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

118'li Numaraları Arama Ücretleri Ne Kadar?

Ücretli Özel Numaraları Arama

Ücretsiz Özel Numaraları Arama

Vodafone Sabit Hatları Arayabileceğiniz Ülkeler

VODAFONE ÜLKE KODLARI

Vodafone şirketi hangi ülkelerde hizmet veriyor ve ülke kodları neler?

  Devamını Okuyun »

AVEA Bakiye Sorgulama

Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

1. Bilgi Mesajı:

Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir i?lem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 500 Mü?teri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz. Devamını Okuyun »

444'lü hatları ararken dikkat!

444'lü hatları ararken 900'lü hatlar kadar para ödeyebilirsiniz!

Tüketici Dernekleri Federasyonu, 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı.

Tüketici Dernekleri Federasyonu(TÜDEF), 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

TTNET E-Fatura Nedir?

TTNET, E-FATURA uygulamasiyla birlikte 780 ton kagit tasarrufu ile çevreye katkida bulunacak.

Türkiye'nin lider internet servis saglayicisi TTNET, sundugu ürün ve hizmetlerle müsterilerinin hayatina katma deger saglarken, topluma ve çevreye karsi olan sorumlulugunu da hizmet standartlarina yansitiyor. Devamını Okuyun »

TTNET E-Fatura Hizmeti

TTNet faturanızın eposta adresinize otomatik gönderilmesini sağlamak için  aşağıdaki adresten kayıt olabilirsiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

“Cep Telefonumu Çaldırırsam Ne Yapmalıyım?” Sorusunun Cevabı

Eğer telefonunuzu çaldırdıysanız ya da kaybettiyseniz öncelikle geçmiş olsun, ve şunu baştan söyleyeyim ki polisler superman gibi telefonunuzu anında bulup size geri veremiyorlar.

Öncelikle http://www.mcks.gov.tr/ adresine girin ve “IMEI Sorgulama” bölümünden telefonunuzun sisteme kayıtlı olup olmadığını sorgulatın. (Bunu şimdi yapın, sadece çalındığında değil.) Devamını Okuyun »

Ev-İş Telefonu Numara Taşıma Sorgulaması

Numara Taşıma uygulaması sayesinde artık bütün kullanıcılar istediği operatöre numarasını değiştirmeden çok kolay bir şekilde taşıyabilmektedir.Üstelik taşıma işlemi için herhangi bir ek ücret ödenmemektedir.Numara taşıma sistemiyle oluşan en büyük sorunlardan bir tanesi hangi abonenin hangi gsm operatörde olduğu sorunudur.Çünkü her operatör şebeke içi ve şebeke dışı ayrı ayrı tarifeler uygulayabilmekte ve dolayısıyla abone arama yapmadan önce arayacağı kişinin hangi gsm operatöründe kayıtlı olduğunu bilmek istemektedir.Numaranının taşınıp taşınmadığını telefon çalmadan önce arayana dinleti Devamını Okuyun »

EV NUMARASI TAŞIMA DÖNEMİ BAŞLADI

Cep telefonu numaralarından sonra sabit hat numaralarıda 10 eylülden itibaren taşınmaya başlandı.

Ev telefonunda Numara Taşıma
Sabit ücrete son veren Numara Taşıma sistemi ile, ev veya iş yerlerinizde kullandığınız sabit telefonunuzun hiç bir rakamı değişmeden, aynı şekilde kalarak diğer operatörlere taşıyabilirsiniz. Diğer operatörlerin en büyük avantajı sabit ücret almıyor olmalarıdır. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?