Avea Sorgulama

Avea Sorgulama İşlemleri

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

AVEA Bakiye Sorgulama

Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

1. Bilgi Mesajı:

Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir i?lem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 500 Mü?teri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

“Cep Telefonumu Çaldırırsam Ne Yapmalıyım?” Sorusunun Cevabı

Eğer telefonunuzu çaldırdıysanız ya da kaybettiyseniz öncelikle geçmiş olsun, ve şunu baştan söyleyeyim ki polisler superman gibi telefonunuzu anında bulup size geri veremiyorlar.

Öncelikle http://www.mcks.gov.tr/ adresine girin ve “IMEI Sorgulama” bölümünden telefonunuzun sisteme kayıtlı olup olmadığını sorgulatın. (Bunu şimdi yapın, sadece çalındığında değil.) Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarife Öğrenme

Cep Telefonu Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

TARİFE ÖĞRENME

Cep telefonu kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu bilgilerden ve en çok sorduğu sorulardan bir tanesi cep telefonu tarifemi nasıl öğrenirim sorusudur? Her gsm operatörü için farklı bir uygulama geçerlidir.

Turkcell tarifemi nasıl öğrenebilirim?

Turcell tarifenizi ücretsiz öğrenmek için telefonunuzdan;

 

Faturalı hatlar için *177*1# 'yi tuşlayarak

Hazır Kart için *166*1#’yi tuşlayarak tarifenizi ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Devamını Okuyun »

Telefon ve internette fatura şokuna son!

BTK, telefon ve internet abonelerinin yüksek tutarlı faturalar nedeniyle yaptığı şikâyetler üzerine harekete geçti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), milyonlarca telefon ve internet abonesini çileden çıkaran yüksek tutarlı fatura şoku nedeniyle gündeme gelen isyana kulak verdi. Devamını Okuyun »

AVEA 3G Kota Sorgulama

AVEA 3G kotanızı öğrenin.

AVEA kota sorgulama işlemi için cep telefonunuza KULLAN yazıp 9495′e ücretsiz mesaj gönderiyorsunuz.

Avea’nın 3g hizmeti olan Jet modemlerle istediğiniz heryerden belirli kotaları aşmamak şartıyla internete girebiliyorsunuz.Belirli kota limitini aştığınızda çok yüksek bir faturalandırma sizleri bekliyor bu nedenle kotanızı aşmamaya dikkat edin.. Devamını Okuyun »

AVEA Toplan Gel Tarifesi

Her an konuştuğunuz anneniz, babanız, nişanlınız, aramadan edemediğiniz kankanız...
10 kişiye kadar sevdiğiniz kim varsa, ToplanGel tarifesine gelin, her biriniz her ay 300 dakika ücretsiz konuşma süresiyle birbirinizle güle güle konuşun! Devamını Okuyun »

AVEA Her Yöne Özgürlük Tarifesi

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük ile yurtiçindeki evi, işi, diğer operatörleri özgürce aramanın keyfini çıkarın!

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz.

AVEA Her Yöne Premium Tarifesi

Şimdi tüm Avealılarla tam 9.000 dakika, diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla tam 1.000 dakika konuşmak ayda vergiler dahil sadece 67 TL'ye!

Bireysel Faturalı HerYöne Premium tarifesi ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz. Devamını Okuyun »

AVEA Her Yöne Dakikalar Tarifesi

Faturanız dert olmasın, hesabınızı bilin.

Avea'da her ihtiyaca uygun bir "HerYöne" tarife var.
Avealılarla, diğer operatörlerle, evle-işle; kısacası Türkiye'deki herkesle 1500 dk.'ya kadar konuşmanın fiyatı tüm vergiler dahil 12 TL'den başlayan fiyatlarla! Devamını Okuyun »

AVEA 19'luk Tarifesi

Şimdi Avea'ya gelenler, 19'luk Tarife ile sadece 19 TL karşılığında her yöne ayda 300 dakika konuşuyorlar. Üstelik her haftasonu tüm Avea'lılarla konuşmak da bedava! Hemen bir Avea bayisine gidip, numaranızı Avea'ya taşıyın, bomba gibi tarife ile uygun fiyata bol bol konuşmanın keyfini çıkartın. Devamını Okuyun »

AVEA 8080 Tarifesi

8080 Tarifesine geçenler 80TL'ye tam 80 saat konuşuyor. 8080 Tarifesiyle siz de, 1600dk Avealıları, 1600dk ev ve iş numaralarını ve 1600dk diğer operatörleri rahat rahat arayın, dakikalarım bitti mi diye düşünmeden uzun uzun konuşmanın keyfini yaşayın.

  • Çevreniz çok geniş, herkesle konuşuyorsanız,
  • Uzun uzun konuşuyorsanız,
  • Dakikanız çok, kafanız rahat olsun istiyorsanız,

hemen

80

yazıp Devamını Okuyun »

AVEA Sınırsız Kamu Tarifesi

Sınırsız Kamu Tarifesi ile Avea'daki milyonlarca kamu çalışanını ve emeklisini limitsiz ve ücretsiz arayın!

Üstelik diğer GSM aboneleri ile KDV ve ÖİV dahil dakikası sadece 30,3 Kr'den görüşün!

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/sinirsiz.shtml?pagemenu=tarifeler.faturali.sinirsiz

Bunları Biliyor musunuz?