Tarifeler

Tüm Tarifeler

En Uygun Cep Tarifeleri

En uygun cep tariflerini sizin için karşılaştırdık. En ucuzundan pahalısına doğru sıralamaya tabi tuttuğumuz listemizde mutlaka size uygun tarife mevcuttur.

En son güncelleme tarihi : 20 Ağustos 2012

Vodafone Sabit Hatları Arayabileceğiniz Ülkeler

VODAFONE ÜLKE KODLARI

Vodafone şirketi hangi ülkelerde hizmet veriyor ve ülke kodları neler?

  Devamını Okuyun »

AVEA Bakiye Sorgulama

Bakiye Sorgulama Yöntemleri:

1. Bilgi Mesajı:

Ücretli yaptığınız her arama ve gönderdiğiniz her SMS sonrası, hattınızda kalan TL bilgisi, kullanım süresi ve tutarı ile birlikte otomatik olarak ekranınıza gönderilmektedir. Bu hizmetten tüm faturasız hat aboneleri, herhangi bir i?lem yapmadan ve ücret ödemeden faydalanabilmektedir.

Bu servis, tüm faturasız abonelerimize otomatik olarak tanımlanmaktadır. Servisi kullanmak istemiyorsanız 444 1 500 Mü?teri Hizmetleri yoluyla iptal edebilirsiniz. Devamını Okuyun »

444'lü hatları ararken dikkat!

444'lü hatları ararken 900'lü hatlar kadar para ödeyebilirsiniz!

Tüketici Dernekleri Federasyonu, 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı.

Tüketici Dernekleri Federasyonu(TÜDEF), 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

EV NUMARASI TAŞIMA DÖNEMİ BAŞLADI

Cep telefonu numaralarından sonra sabit hat numaralarıda 10 eylülden itibaren taşınmaya başlandı.

Ev telefonunda Numara Taşıma
Sabit ücrete son veren Numara Taşıma sistemi ile, ev veya iş yerlerinizde kullandığınız sabit telefonunuzun hiç bir rakamı değişmeden, aynı şekilde kalarak diğer operatörlere taşıyabilirsiniz. Diğer operatörlerin en büyük avantajı sabit ücret almıyor olmalarıdır. Devamını Okuyun »

Cep Telefonu Tarife Öğrenme

Cep Telefonu Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

TARİFE ÖĞRENME

Cep telefonu kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu bilgilerden ve en çok sorduğu sorulardan bir tanesi cep telefonu tarifemi nasıl öğrenirim sorusudur? Her gsm operatörü için farklı bir uygulama geçerlidir.

Turkcell tarifemi nasıl öğrenebilirim?

Turcell tarifenizi ücretsiz öğrenmek için telefonunuzdan;

 

Faturalı hatlar için *177*1# 'yi tuşlayarak

Hazır Kart için *166*1#’yi tuşlayarak tarifenizi ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

  Devamını Okuyun »

Sabit telefon olmadan internet hizmeti alınabilecek.

Rekabet Kurumu, 1 Kasım'dan itibaren sabit telefon hizmeti aboneliğine gerek olmaksızın internet hizmeti almanın mümkün olacağını açıkladı.

Rekabet Kurumunun internet sitesinde yer alan açıklamada, yalın DSL uygulamasının Rekabet Kurulu tarafından, 18 Şubat 2009 tarihinde alınan kararda DSL hizmetinin sabit telefon aboneliğine bağlanması uygulamasına son verilmesi, Türk Telekom tarafından yalın DSL hizmetinin başlatılması için 3 ay içinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) başvuruda bulunulması konularının hükme bağlandığı hatırlatılarak, Kurul'un bu kararından sonra hizmetin başlamaması nedeniyle Kuruma yoğun başvuru yapıldığı ve bunun üzerine 27 Nisan 2009 tarihinde bir açıklama yapılarak yalın DSL uygulamasının B Devamını Okuyun »

Telefon ve internette fatura şokuna son!

BTK, telefon ve internet abonelerinin yüksek tutarlı faturalar nedeniyle yaptığı şikâyetler üzerine harekete geçti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), milyonlarca telefon ve internet abonesini çileden çıkaran yüksek tutarlı fatura şoku nedeniyle gündeme gelen isyana kulak verdi. Devamını Okuyun »

AVEA Toplan Gel Tarifesi

Her an konuştuğunuz anneniz, babanız, nişanlınız, aramadan edemediğiniz kankanız...
10 kişiye kadar sevdiğiniz kim varsa, ToplanGel tarifesine gelin, her biriniz her ay 300 dakika ücretsiz konuşma süresiyle birbirinizle güle güle konuşun! Devamını Okuyun »

AVEA Her Yöne Özgürlük Tarifesi

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük ile yurtiçindeki evi, işi, diğer operatörleri özgürce aramanın keyfini çıkarın!

Bireysel Faturalı HerYöne Özgürlük tarifemiz ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz.

AVEA Her Yöne Premium Tarifesi

Şimdi tüm Avealılarla tam 9.000 dakika, diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla tam 1.000 dakika konuşmak ayda vergiler dahil sadece 67 TL'ye!

Bireysel Faturalı HerYöne Premium tarifesi ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz. Devamını Okuyun »

AVEA Her Yöne Dakikalar Tarifesi

Faturanız dert olmasın, hesabınızı bilin.

Avea'da her ihtiyaca uygun bir "HerYöne" tarife var.
Avealılarla, diğer operatörlerle, evle-işle; kısacası Türkiye'deki herkesle 1500 dk.'ya kadar konuşmanın fiyatı tüm vergiler dahil 12 TL'den başlayan fiyatlarla! Devamını Okuyun »

AVEA 19'luk Tarifesi

Şimdi Avea'ya gelenler, 19'luk Tarife ile sadece 19 TL karşılığında her yöne ayda 300 dakika konuşuyorlar. Üstelik her haftasonu tüm Avea'lılarla konuşmak da bedava! Hemen bir Avea bayisine gidip, numaranızı Avea'ya taşıyın, bomba gibi tarife ile uygun fiyata bol bol konuşmanın keyfini çıkartın. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?