Kota Sorgulama

AVEA 3G Kota Sorgulama

AVEA 3G kotanızı öğrenin.

AVEA kota sorgulama işlemi için cep telefonunuza KULLAN yazıp 9495′e ücretsiz mesaj gönderiyorsunuz.

Avea’nın 3g hizmeti olan Jet modemlerle istediğiniz heryerden belirli kotaları aşmamak şartıyla internete girebiliyorsunuz.Belirli kota limitini aştığınızda çok yüksek bir faturalandırma sizleri bekliyor bu nedenle kotanızı aşmamaya dikkat edin.. Devamını Okuyun »

Vodafone 3G Kota Sorgulama

Vodafone 3G kotanızı öğrenin.

Vodafone 3g internet paketlerinden kalan hakkınızı öğrenmek için 3636'ya mesaj gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz sms'ler ücresizdir.

Vodafone 3G teknolojisinin hayatımıza girmesiyle 3G Kota sorusuda merak edilenler arasında yerini almaya başladı, Vodafone 3g kullanan birçok arkadaşımız kotasının nereden öğreneceğini bilmiyor. Vodafone 3G kotasını öğrenmek isteyenlerin mevcut vodemnet paketinin sorgu kodunu modem yazılımındaki sms gönderme bölümünden 3636′ya ücretsiz SMS olarak göndermeleri gerekiyor.. Devamını Okuyun »

Türkcell 3G Kota Sorgulama

Turkcell 3G kotanızı öğrenin

Turkcell 3G teknolojisinin hayatımıza girmesiyle 3G Kota sorusuda merak edilenler arasında yerini almaya başladı, Turkcell 3g kullanan birçok arkadaşımız kotasının nereden öğreneceğini bilmiyor Türkcell 3G kotasını öğrenmek için bilgisayardan internete bağlananlar vınn modemi taktığınızda Turkcell Connect programınızın Sms bölümüne girin ve yeni SMS tuşuna tıklayın KALAN MB yazıp 2260‘a gönderirseniz ne kadar kotanızın kaldığını öğrenebilirsiniz.

Bunları Biliyor musunuz?