Fatura Sorgulama

Fatura Sorgulama İşlemleri

Türk Telekom Borç Sorgulama

Türk Telekom resmi sitesindeki, Türk Telekom Borç Sorgulama ekranı yoluyla, telefon, adsl ve kablo tv borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Açılan ekrana hizmet no (telefon için: 2125556677 şeklinde) girerek, Türk Telekom borcunuzu öğrenebilir fatura dökümünü alabilirsiniz. Türk Telekom ödenmemiş faturanızın dökümü; dönem, son ödeme tarihi, borç tutarı ve gecikme başlıklarıyla görüntülenecektir.

KartalCell Fatura Sorgulama

Faturalı Kartalcell Tarife ve paketleri kapsamında sunulan dakika/SMS/data kullanımına yönelik sorgulamalar artık Kartalcell'lilere ücretsiz!

Kartalcell; kullanıcılarının geri bildirimlerini dikkate alarak abonelerinin kalan dakika/SMS/data miktarları ile kullandıkları dakika miktarını sorgulamalarını sağlayan servisi artık ücretsiz olarak sunuyor! Devamını Okuyun »

Doping Fatura Sorgulama

Doping internet faturanız Millenicom Online İşlemler Merkezi yeni arayüzü ve özellikleriyle yayında..

Artık kullanıcı adı ve şifrenizi online olarak alabilir, faturalarınızı görüntüleyebilir, isterseniz kredi kartıyla anında ödeme yapabilir ya da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Doping İnternet - Hız sorgulama

Hız Sorgulama: Bulunduğunuz bölgede ADSL ve ADSL+ hizmeti verilebiliyor mu? Bölgelere göre hız sorgulama için tıklayınız.

Doping İnternet - Kota sorgulama

Kota Sorgulama : Doping ADSL2+ kullanım detaylarınızı görüntülemek için forma kullanıcı adınızı girerek sorgulama yapabilirsiniz. Kullanıcı adınızı @doping, @doping2 veya @mobidsl uzantısı ile yazmanız gerekmektedir.

SEDAŞ Borç Sorgulama Servisi

Müşterilerimiz için yeni gerçek zamanlı fatura sorgulama hizmetimiz başlatılmıştır. Fatura bilgilerinize internet sayfamızdan yeni teknolojik altyapı ile desteklenen sistem ile etkileşimli olarak 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Fatura sorgulaması yapabilmeniz için, müşteri numaranızı ve İşletme Kodunuzu bilmeniz gerekmektedir. Adresinize gelen fatura bildirimleri üzerinde veya daha önce ödediğiniz Elektrik makbuzlarında işletme kodu ve müşteri numaranızı görebilirsiniz.

Aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra İl olarak SAKARYA seçmeyi unutmayın.

444'lü hatları ararken dikkat!

444'lü hatları ararken 900'lü hatlar kadar para ödeyebilirsiniz!

Tüketici Dernekleri Federasyonu, 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı.

Tüketici Dernekleri Federasyonu(TÜDEF), 444'lü kolay iletişim hatlarının yaygın olarak kullanıldığını hatırlatarak, "Daha önce şehir içi tarife üzerinden ücretlendirilen bu hatların artık 900'lü hatlardan farkı yok" tüketicilerin dikkatli olması gerektiğini açıkladı. Devamını Okuyun »

SASKİ - Samsun Su ve Kanalizasyon İşleri Borç Sorgulama

Samsun Su ve Kanalizasyon İşleri Borç Sorgulama işlemleri için aşağıdaki linke tıklayarak abone numaranızı girmeniz yeterlidir.

ÖNEMLİ NOT:
Bu hizmetimizde listelenen bilgi hiçbir kanuni süreç veya makamda delil veya belge olarak kullanılamaz.
Sorgulamaya esas borç bilgileri günlük güncellenmektedir.
Güncel borç bilgileriniz için lütfen SASKİ Tahsilat Büroları ile iletişime geçiniz.

Trabzon Belediyesi Borç Sorgulama İşlemleri

Trabzon belediyesine olan su, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan, reklam vergisi ve diğer tüm belediye borçlarını abone no veya sicil numarasına göre aşağıdaki adresten sorgulayabilirsiniz.

Elazığ Belediyesi Borç Sorgulama İşlemleri

Elaziğ belediyesine olan su, emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan ve reklam vergisi borçlarını abone no veya sicil numarasına göre aşağıdaki adresten sorgulayabilirsiniz.

Cep Telefonu Tarifeleri Sorgulama

OnlineSorgula.com üzerinde sunduğumuz yeni hizmet ile AVEA, VODAFONE, TURKCELL, TÜRK TELEKOM tarifeleri hakkında ayrıntılı bilgi edinecek ve fiyatlarını karşılaştırarak en uygun ve en ucuz tarifeye geçiş yapabileceksiniz.

TTNET E-Fatura Nedir?

TTNET, E-FATURA uygulamasiyla birlikte 780 ton kagit tasarrufu ile çevreye katkida bulunacak.

Türkiye'nin lider internet servis saglayicisi TTNET, sundugu ürün ve hizmetlerle müsterilerinin hayatina katma deger saglarken, topluma ve çevreye karsi olan sorumlulugunu da hizmet standartlarina yansitiyor. Devamını Okuyun »

TTNET E-Fatura Hizmeti

TTNet faturanızın eposta adresinize otomatik gönderilmesini sağlamak için  aşağıdaki adresten kayıt olabilirsiniz.

E-Fatura Sorgulama

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS), kurum ve kuruluşların düzenledikleri faturalarda bulunan bazı bilgilerin, belirlenen uygulama ve veri standartları çerçevesinde Gelir İdaresi Başkanlığı sistemine aktarılması şartı ile faturalara ait ikinci nüshaların kağıt olarak saklanması zorunluluğunu ortadan kaldıran; ayrıca alıcılarına verilmek üzere hazırlanan birinci nüsha faturaların da güvenli elektronik imzalı dijital belge şeklinde oluşturulmasına imkan sağlayan pilot bir uygulamadır.
Başkanlığın elektronik fatura ile ilgili yapmış olduğu çalışmalar kapsamında söz konusu uygulama, Devamını Okuyun »

SEDAŞ Faturaları Cepte

Sakarya, Kocaeli, Düzce ve Bolu'da vatandaşlar, TEDAŞ Mobil Bilgi Servisi'ni kullanarak elektrik fatura bilgilerini SMS yoluyla alabilecek.

Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, müşterilerin elektrik faturası çıkartıldığı anda ödeme sürecindeki işlemleri SMS yoluyla takip edebileceklerini söyledi.

Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Genel Müdürlüğü ile Turkcell, Avea ve Vodafone operatörleri arasında elektrik faturası bilgilerinin SMS aracılığı ile sorgulanmasına ilişkin imzalanan protokol kapsamında, SEDAŞ müşterileri de 'TEDAŞ Mobil Bilgi Servisi' yoluyla fatura bilgilerini SMS yoluyla cep telefonlarına alabilecek. Devamını Okuyun »

Bunları Biliyor musunuz?