T.C. Kimlik No Sorgulama

T.C. Kimlik No Sorgulama

SYDV Sorgulama

 Sosyal Yardım Bilgi Sistemi (SOYBİS) Devamını Okuyun »

KPS (Kimlik Paylaşım Sistemi) Başvuru Sistemi

 KPS (Kimlik Paylaşım Sistemi)' ye başvuruda bulunmak için lütfen tıklayınız...

Elektronik İmza ile Adres Beyanı

Elektronik imza ile adres beyanında bulunmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Uyarı: Devamını Okuyun »

TC Kimlik No ile Yerleşim Yeri Adres Doğrulama / Sorgulama

TC Kimlik No ile Adresinizin, Adres Kayıt Sisteminde kayıtlı olup olmadığını sorgulamak için tıklayınız .

İşleme başlamak için T.C. Kimlik Numaranızı ve resimde gördüğünüz sayıyı ilgili alanlara girerek Sonraki düğmesine basınız.

 

TC Kimlik No ile Adres Kayıt Sistemi Sorgulama

TC Kimlik No ile Adres Kayıt Sisteminde kayıtlı olup olmadığınızı sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız .

İşleme başlamak için aşağıdaki adrese tıkladıktan sonra T.C. Kimlik Numaranızı ve resimde gördüğünüz sayıyı ilgili alanlara girerek Sonraki düğmesine basınız.

 

AKS - Adres Kayıt Sistemi

ADRES KAYIT SİSTEMİ NEDİR VE NASIL UYGULANMAKTADIR ?

Nüfus idarelerince tutulan nüfus kütüklerinde kişilerin kimliğine ilişkin “adı, soyadı, anne-baba adı, doğum yeri, doğum tarihi ve nüfus olaylarına ilişkin bilgiler” ile kişinin kaydına ulaşılmasını sağlayan Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ve kayıtlı olduğu yere ilişkin il, ilçe, köy, mahalle, cilt, hane gibi bilgiler yer almaktadır. Devamını Okuyun »

Gib.gov.tr Tarafından 6111 Sayılı Kanun Kapsamındaki Borçların Kredi Kartı ile Ödeme İşlemleri (Dosya no/Fiş No ile giriş)

www.gib.gov.tr adresinden Tecil Dosya Numarası / Tahakkuk Fiş Numarası ve diğer kimlik bilgilerim ile giriş yapıp 6111 sayılı kanun kapsamındaki borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adresten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gib.gov.tr Tarafından 6111 Sayılı Kanun Kapsamındaki Borçların Kredi Kartı ile Ödeme İşlemleri (Motorlu Taşıt bilgileri ile giriş)

www.gib.gov.tr adresinden Motorlu taşıtımın plaka ve tescil tarihi bilgileri ile giriş yapıp taşıtıma ait 6111 Sayılı Kanun kapsamında yapılandırılmış borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adresten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gib.gov.tr Tarafından 6111 Sayılı Kanun Kapsamındaki Borçların Kredi Kartı ile Ödeme İşlemleri (Kullanıcı kodu ile giriş)

www.gib.gov.tr adresinden İnternet Vergi Dairesi kullanıcı kodum ile giriş yapıp 6111 Sayılı Kanun kapsamında yapılandırılmış borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adresten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gib.gov.tr Tarafından 6111 Sayılı Kanun Kapsamındaki Borçların Kredi Kartı ile Ödeme İşlemleri (TC Kimlik No ile giriş)

www.gib.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaram ve diğer kimlik bilgilerim ile giriş yapıp 6111 Sayılı Kanun kapsamında yapılandırılmış borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum diyorsanız aşağıdaki adresten işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

T.C. Kimlik No Doğrulama

T.C. Kimlik numarasının doğruluğunu öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayıp gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacaktır.

T.C. Kimlik No Sorgulama

T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Kimlik Numarası Sorgulama İşlemi için gerekli bilgileri aşağıdaki linke tıkladıktan sonra giriniz.

YSK Seçmen Sandık Bilgisi Sorgulama

Linke tıkladıktan sonra, T.C. kimlik numaranızı ve resimde gördüğünüz harfleri girmeniz halinde seçmen bilgilerinizi görebilirsiniz.

Bunları Biliyor musunuz?