E-Devlet Sorgulama

E-Devlet Sorgulama İşlemleri

E-Bodro - Muhasebat.gov.tr Maaş Sorgulaması

E BODRO Muhasebat.gov.tr nin Maaş Sorgulaması sayfasından maaş dökümünüzü öğrenebilirsiniz.

E-BORDRO - muhasebat.gov.tr MAAŞ SORGULAMASI

E BODRO Muhasebat.gov.tr nin Maaş Sorgulaması sayfasından maaş dökümünüzü öğrenebilirsiniz.

E-Bordro Nedir?

Kamu Elektronik Bordro Sistemi olarak tanımlanmaktadır. Bir internet adresi üzerinden 657'ye bağlı devlet memurları maaşlarını buradan sorgulayabilir ve bordrolarını alabilirler. Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı E-Bordro Uygulamasıdır. Devamını Okuyun »

E-Devlet Giriş (E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?)

E-Devlet sisteminde SSK sorgulama, evrak takibi, emekli maaşı hesaplama, emeklilik yaşı sorgulama gibi pek çok sorgulama ve hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte birçok kurum ve kuruluşlarla ilgili olan sorgulama ve hesaplama işlemlerini internet üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir hale geldik. e-devlet sistemi sayesinde vatandaşlarımız devlet dairelerinde sıra beklemeden, yorulmadan, vakit kaybetmeden işlemlerini birkaç tıkla gerçekleştirme imkanı buluyor. E-Devlet sisteminde SSK sorgulama, evrak takibi, emekli maaşı hesaplama, emeklilik yaşı sorgulama gibi pek çok sorgulama ve hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Devamını Okuyun »

2014 Başbakanlık Bimer Başvuru Durumu Sorgulama

BİMER, bilişim ve iletişim teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır.İyi ve sağlıklı işleyen bir halkla ilişkiler uygulaması için günümüz iletişim teknolojilerinin kullanılması bir zorunluluktur. BİMER ile oluşturulan sistem sayesinde vatandaş ile devlet arasındaki iletişim kanallarının tümü açık tutularak müracaatların her zaman ve her yerden yapılabilmesi yanı sıra, müracaatlara cevapların da hızlı, etkin ve daha ekonomik bir şekilde verilebilmesine imkan sağlanmıştır. Devamını Okuyun »

Bayramda Hava Nasıl Olacak?

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlanan 3 günlük hava tahmini bilgileri ile bayramda havanız nasıl olacak öğrenin.

Harita üzerinde en yüksek nüfusa sahip olan şehirler gösterilmiştir. Haritada bulunmayan şehirler için sayfanın altındaki seçim kutusunu kullanabillirsiniz.

www.turkiye.gov.tr/3-gunluk-hava-tahmini

Şehit Yakınları ve Gazilerin İş İstihdamı Sorgulama Ekranı

 İçişleri bakanlığı tarafından sehit yakınları ve maluller için iş başvuru sonuçlarını aşağıdaki adresten sorgulayablirsiniz.

Adli Sicil Temiz Kağıdı

Adalet Bakanlığı Adli Sicil ve İstatistik Genel Müdürlüğü ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'na bağlı Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. arasında imzalanan protokol kapsamında vatandaşlar, “Adli Sicil Belgesini” e-Devlet Kapısı’ndan alabileceklerdir. Devamını Okuyun »

2013 Hacı Adayları Sorgulama

13 Nisan 2013 tarihinde sona eren hac kayıtlarında durum sorgulaması yapabilmek için 31 Mayıs 2013 tarihinden itibaren aşağıdaki  adresten öğrenebilirsiniz.

AHBS SORGULAMA

 Aile Hekimi Bilgileri sorgulama işleminizi t.c. kimlik numaranız ile aşağıdaki adresten yapabilirsiniz.

İşveren Borç Sorgulama

 Kamu İdarelerince, Türkiye Geneli İşveren Borç Sorgulama Ekranı işleminizi aşağıdaki adresten yapabilirsiniz.

E-SGM SORGULAMA

ESGM Nedir?

  • Açılımı İnteraktif Sosyal Güvenlik Merkezi olan e-SGM sayesinde SSK Sorgulamalarınızı şifresiz yapabilirsiniz.

ESGM Sorgulamasını Nasıl Yapabilirim?

  1. Yeni uygulamada T.C. kimlik numarasının yanında kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no gibi herkes tarafından bilinemeyecek özel bilgiler isteniyor.
  2. Nüfus kağıdınızdaki bilgilere göre ESGM Hizmet Sorgulama yapmanız için aşağıdaki resme tıklayınız ve nufüs kağındaki bilgilere göre formu doldurmaya başlayarak sorgulamanızı gerçekleştiriniz.

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır?

Turkiye.gov.tr adresinde kullanabileceğiniz e-devlet şifresi nasıl alınır?

 e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı yurt içinde PTT Merkez Müdürlüklerinden, yurt dışında ise konsolosluklardan, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

EPDK Bilgi Edinme Başvuru Sorgulama

Müteahhit Sorgulama

HKG Pafta Sorgulama (msb.gov.tr üzerinden)

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama

Bunları Biliyor musunuz?